Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyán hogyan tudom...

Bankkártyán hogyan tudom megnézni, hogy mennyi az egyenlegem?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta, hogy muszáj vmennyi pénzt felvennem, és csak úgy tudom az egyenlegem megnézni. Tényleg így van??


OTP-s számláról van szó.


2010. márc. 10. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Az automatánál lekéred az egyenleget. (ez is pénzbe kerül, de kevesebbe, mint amennyit minimálisan ki lehet venni)

2. Felhívod az OTP-t, ehhez kell azonosító szám, nem tudom, hogy működik, mert ezt még sose csináltam.

3. Bemész a bankba, és megkérdezed.

4. Netbank, de ehhez is kell azonosító, ami miatt először be kell menni a bankba, hogy aktiválják.

2010. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
A kártyád utolsó 10 számjegye kell hozzá,és egy három jegyű titkos kód.A 06/1-3-666-666 telszámon automata mondja be.De hogy a titkos kódot hol tudod beállítani?!Valószínűleg ezen a számon megy az is.
2010. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült megoldanom!
2010. márc. 10. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!