Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért késik időben az OTP...

Miért késik időben az OTP Direkten az hogy mennyi pénz van a számlámon?

Figyelt kérdés
Sosem az aktuális adatokat mutatja hanem 1-2 nappal csúszásban van.
2018. szept. 29. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a könyvelt egyenlegedet mutatja. A kártyahasználat után az elköltött pénzt csak zárolják a számládon, majd 1-2-3 nap múlva könyvelik a tranzakciót, ekkor fog az OTP Direkt egyenlegeden is meglátszani.
2018. szept. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem szintén OTP direkt (netbank) van és sosem késik.

Annyira nem, hogy ha vásárolni indulok, előtte megnézem, mennyi pénz van a számlámon és mikor hazaérkezem, már látom a felhasználható egyenlegemen, hogy mennyit vásároltam el.

Tehát a kártyás vásárlást- holott még nincs is lekönyvelve, de rögtön mutatja, annyival kevesebb a felhasználható egyenleg.

És pont ezért szeretem az OTP-t, mert MINDIG tűpontosan látom, mennyi pénzt használhatok fel.

2018. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Nekem am sokszor van hogy az atm lekerdezes es a netes felulet is mast mutat bar teny sokszor vasarolok kis tetelben pl potjegyeket az utazasaimhoz es ritkab nagyban.
2018. szept. 30. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Paypass fizetés bizonyos terminálokon nem zárol, hanem csak x nap múlva könyvelődik
2018. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet az lesz az oka hiszen ha automatából vásárolok akkor többnyire úgy teszem.
2018. szept. 30. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!