Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok számlát nyitni kiskorúna...

Tudok számlát nyitni kiskorúnak a jelenléte nélkül?

Figyelt kérdés

Társkártyás számlára gondoltam, nem egy teljesen sajátra.

A testvérem 15 éves, messze lakunk egymástól és ritkán látom, így adni is csak ritkán tudok neki, de gondoltam elkezdenék utalni neki havonta egy kis zsebpénzt parfümre, ruhára, kajára, mozira amire szeretné mert a szüleinktől nem kap és azt sem mondanám hogy megveszik neki amit kiejt a száján hiába tehetnék meg. Nagyszüleink sem élnek már sajnos.

Ehhez mindenképp kell ő is, vagy el tudom intézni esetleg nélküle is, ha tudom az adatait. Vagy keressek egy mindkettőnknek megfelelő napot és rángassam el magammal a bankba?:D


2018. szept. 15. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell hozzá a tesód és az egyik szülője / gondviselője. (Te pedig nem kellesz hozzá, mivel csak a szülővel közösen tud számlát nyitni egy kiskorú.)
2018. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont megfogant bennem is hogy egyáltalán én nyithatnék e vele... de társkártyát sem engedik?
2018. szept. 15. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!