Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meg tudom még győzni a hitelez...

Meg tudom még győzni a hitelezőt, hogy gondolja meg magát?

Figyelt kérdés

Van három hitelem, kettő banknál, rendesen fizetem őket. A harmadik elég friss, csak egy hónapja vettem fel, elég nagy kamatra.


De most szeretnék egy negyediket, ugyanannál a hitelezőnél, aki a harmadikat adta. Először azt mondták, hogy persze, elképzelhető, aztán egy nappal később azt a választ kaptam, hogy nem lehet, mert legalább 6 hónapnak kell eltelnie az előző hitelfelvétel után.

Én ezt értem, meg tudom, hogy a kockázatot nézik stb.


De simán tudnám fizetni a legújabb hitelt is. Erről valahogy képes leszek meggyőzni őket vagy felesleges erőlködnöm-erősködnöm?


2018. szept. 1. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmondtak 6 honapnak kell eltelnie. Vitatkozni vitatkozhatsz nem ersz el vele semmit.
2018. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor miért kell megint hitel?

Nem, nem fogod tudni meggyőzni.

Majd ha eltelik fél év, akkor látni fogja, hogy tudod fizetni a nagy kamat ellenére is - és akkor beszélhettek róla újra.

2018. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg benne van valamilyen szabályzatban, amit a te kedvedért nem fognak átírni.
2018. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak remélni tudom, hogy nem tudod meggyőzi, ugyanis alapszabály, hogy nem halmozunk hitelt hitelre, értelmes ember legalábbis nem tesz ilyet. Ha simán fizetni tudnád a részleteket, akkor először rakd össze a pénz és csak utána költsd el.

Kizártnak tartom, hogy értelmes célokra kell a pénz, ha egy hónapja vettél fel egy újabb hitelt, de még kellene egy másik.

2018. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!