Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior számlacsomagnál...

OTP junior számlacsomagnál miért vontak le 150 ft-ot OTP direkt havidíj néven?

Figyelt kérdés
És eddig miért nem vontak le semmit akkot, ha van ez a havidij?
2018. aug. 19. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem múltál el véletlenül 18 éves? Mert a junior számlacsomag csak 14 és 18 közöttieknek van. Ha túlléped a korhatárt, akkor átkerülsz egy másik csomagba.
2018. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24 éves korig tart...
2018. aug. 19. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert nem "alap" OTPdirektet kértél, hanem olyat amibe utalni is lehet.


Nekem amúgy alapot adtak, meg se kérdezték hogy akarom-e a nagyobbat, neked meg úgy látszik pont fordítva volt...

2018. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt azt írja, hogy a Junior számla 14-18 éves korig van.

"A Lakossági Junior Számla 18 éves korig vehető igénybe. Amennyiben a Számlatulajdonos betöltötte a 18. születésnapját a Junior Számlája a születésnapját követő hónaptól automatikusan a Lakossági Bázis

Számla feltételei és kondíciói szerint él tovább, melyhez automatikusan biztosításra kerül a Junior kedvezmény. "


Egyébként valóban 150 Ft az OTP direkt, ha nem csak lekérdezési jogosultságod van.


Azt tudom elképzelni, hogy nem olyan rég kötötted a szerződést és az első X hónapban elengedték ezt a díjat akciósan. A másik lehetőség, hogy átlépted a 18 éves korhatárt és úgy aktiválódott be ez az OTP direkt.

2018. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Junior számlacsomagot a 24. életévüket be nem töltött magánszemélyek nyithatnak, 18. életévét be nem töltött magánszemélyek Junior számlát törvényes képviselő hozzájárulásával nyithatnak."

Én 19 évesen nyitottam. De ezek szerint az átutalás miatt vonták le a 150 ft-ot, mivel aktiváltam az OTP direkt bankban az átutalást, mert egy kis pénzt kellett utalnom valahova. Csak most azt nem tudom, hogyha kikapcsolom ezt a szolgáltatást a direkt bankban, akkor kövi hónapban nem fognak levonni pénzt, vagy ezt már, ha egyszer aktiváltam, akkor megmarad ez a havidij?

2018. aug. 20. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!