Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha az OTP-t mindenki szidja,...

Ha az OTP-t mindenki szidja, hogy milyen drága, akkor miért vannak náluk olyan sokan?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 14:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sok nyugger miatt leginkább meg már jóval régebb óta van meg mint a legtöbb volt ideje terjeszkedni.
2018. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Megszokásból.
2018. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért van sok ügyfelük, mert régen ők voltak A BANK, ha valaki hitelt akart vagy számlát, akkor hozzájuk tudott csak fordulni. Ezért, főleg az idősebb korosztálynál bank = OTP.


A szidás egy más kérdés, igazából az összes bankot szidják. Mert a pörköltszaftos atlétatrikós panelproli felveszi a nullás hitelt a Suzukira, aztán jajgat, hogy vissza is kellene fizetni a 150 nettóból. Az meg, hogy számlavezetési díjat is kell fizetni a szolgáltatásokért cserébe, na hát az meg már egyenesen a nemzetközi zsidó- és gyíkember összeesküvés eredménye.

2018. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10

Nézd, "tranzakciós díj" ... számos bankszámlán az nincs. Igaz az nem ótépé.


A bankkártyás ügy pedig de, intézhető telefonon vagy netbankon. Én is jártam már így, megoldottuk. Igaz, az sem ótépé.


Ahol pedig még net sincs az országban, az elenyésző.


Átlagosék szempontja akövetkező: havi egyszer kapnak valami összeget, zömében nyugdíjat vagy egy fizetést rá, és leveszik. Ennyi. Postára járnak csekkel, mert ráérnek, nem netbankolnak, kp-ban fizetnek. De ehhez is fenntartják az ótépét.


Csak tudnám, minek? És miért azt? Ez bármelyik bankkal lehetséges, sokkal kisebb összegért.

2018. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezt a "leveszem az egészet kápéban és sorba állok a Postán" dolgot az igazán korlátolt, ostoba emberek csinálják.

Na igen, ők azok, akik hangoztatják, hogy le kell venni a pénzt, mert a bank lenyúlja. Ők a menthetetlenül buta emberek, nyilván ezzel a szellemi szinttel a társadalom alján tengődnek, ennek megfelelő anyagi lehetőségekkel.


Szerencsére egyre kevesebben vannak, a kártyás fizetés és az elektronikus tranzakció kezd elterjedni, Magyarország ebben nem is áll olyan rosszul.

2018. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Èn OTP-vagyok,mióta eszemet tudom. Sokszor gondoltam,hogy váltani kèbe Rafaissen vagy KSH Bank ra,vagy egyèbb bankra. De nem sok èrtelme lenne,mert azok ugyanúgy le húzzák az ügyfeleket,csak máskènt. Szóval hiába megyek bármelyik bankba,ugyanott vagyok.1. 2. Az OTP Magyarország legnagyobb bankja,állami garanciával hogy nem mehet csődbe,hacsak az állam nem megy csődbe. 3. Az OTP nek van az egèsz Országban a legtöbb bankfiókja ATM e. 4. A legtöbb munkaadó OTP-s,az OTP-sek kapják mindig a leg hamarabb az átutalt pènzt,ès mèg sorolhatnám. Az hogy patkányok,az egy dolog. Amint az összes bank genya a maga módján. Tehát kár váltani. Na de ugye egy szolgáltatásèrt fizetni kell! Mindenhol. Nincs ingyen semmi! Nincs ingyen ebèd! Amint èn amit tudok,lehet kártyával fizetek mindenhol. Manapság már bárhol lehet. A csekkeket URQ Kóddal fizetem egy jó ideje. Utáltam a Postán sorba állni,a sok vèn löttyedt túrót túró rudit hallgatni,meg a Postai dolgozók kötekedèsèt,ès egy csomó macerát szart megtűrni. Îgy az URQ val otthon,vagy bárhol kènyelmesen be fizetek mindent pár perc alatt,ès kèsz! Nyugi van..Na ezèrt meg èri fizetni! Na meg a Bankártyás fizetès előnyei,ès a netes rendelèsek. Istenem de jó,hogy nem a 90-es èvek beli Magyarországon èlek! Nekem a bakokkal csak annyi bajom van,hogy mindent ki találnak hogy pènzt akasszanak le. De erről NEM a zsidók tehetnek! Amerikában vannak az igazán nagy zsidók! A Rotshildek. Itt M.O.-on is van bőven Bank Igazgató pènztember. De nem ők vagyis nem a zsidók tehetnek arról hogy itt semmi nem működik ès fejlődik mint nyugaton,vagy pèldául a Cseheknèl vagy Szlovákoknál. Már Ők is mennyivel előrèbb vannak mindennek mint ez a fing ország! Pesig ott is volt 40-èv szocializmus,meg ott is èlnek zsidók. Szóval nem kène mindenèrt őket hibáztatni. Ez a szedett vedett nèp magának akarta ezt a szart. Na,ki szavazott Áprilisban??? Ès kire? Na ugye!
2022. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!