Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nemzetközi átutalásnál...

Ha nemzetközi átutalásnál ezeket az adatokat adtam meg akkor átment a pénz?

Figyelt kérdés

Van egy német számlám, amit meg akarok szüntetni ezért utaltam rá pénzt hogy fedezze a költségeket amik esetleg felmerülhetnek ilyen szempontból. Megadtam a bank swift kódját, illetve az IBAN számomat és az összeget. HUF-ban utaltam, és euróban érkezik a számlára.


Az utalás elment a számlára, nem jött vissza semmilyen hibával, akkor gondolom megérkezett? Online bankom sajnos nincs, emailben tájékoztatást nem adnak ilyenről, felhívni meg nem nagyon akarom mert valószínű hogy lenne vagy 20 perces beszélgetés belőle amit a teló előfizetésem nem hálálna meg.


2018. júl. 12. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Így a leírás alapján nem SEPA átutalást indítottál (ugyanis azt csak EUR-ban lehet), ami sokkal lassabb és drágább is. Viszont ennek ellenére, ha ezeket az adatokat helyesen megadtad, akkor át kell érnie a pénznek pár munkanap alatt.
2018. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!