Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet pénzt rakni a...

Hogy lehet pénzt rakni a számlámra (gyorsan, otp)?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne szombat estéig. Próbálkoztam 2 otp ATM-nél, de azt mondják nincs ilyen opció, sajnálják...

A bankfiókok zárva vannak hétvégén, szóval az sem megoldás.

Esetleg ha próbálkoznék más bankok ATMeinél, akkor elfogadnák a kártyámat?


2018. jún. 29. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Plázákban van nyitva szombaton is OTP
2018. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs barátod aki szeret kpt tartani? Nem tudod oda adni valakinek aki tud neked utalni?
2018. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
postán POS terminálon a kártyára történő befizetés díjmentes (legalábbis én úgy tudom)
2018. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Hiába van hétvégén nyitva a posta, ha a Giro (átutalási rendszer) péntek estétől hétfő reggelig áll, nem működik.

2018. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kártyára befizetés szerintem azonnal szokott teljesülni. Tudom, mert mikor a postán dolgoztam állandóan jöttek a kártyára befizetni mindenféle hülye online játékok, meg póker miatt és általában szombat délután. Bár ez régebben volt, most nem tudom hogy van, mert már nem ott dolgozom, de akkor tuti így volt.
2018. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!