Mit jelent az otp direkt szolgáltatás, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ezzel lehet belépni az internetbankba online? OTP junior számlacsomaghoz ez teljesen ingyen van?
2018. jún. 29. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, azt jelenti. Ingyenes.

További kérdésekkel, szerződéskötésért pedig irány a bank.

2018. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.: Akkor mégis miért vonnak le tőlem havi 150 forintot "OTPdirekt HAVIDÍJ" címén??


Már voltam a bankban. Elmondtam, hogy tavaly junior szerződésemet meghosszabbítottam, és az ügyintéző módosította bázis csomagra. Mondtam, hogy újra junior számlát akarok. Erre elmondta a hölgy, hogy a bázis csomaghoz is automatikusan jár a kedvezmény.

Nem olyan sok ez a 150 forint, de már nagyon unom, hogy a semmire állandóan levonják!

OTP webkártyám is van, ami havi 100 forint. Régebbe olyat is mondtak, hogy webkártyám csak direkt szolgáltatással együtt vehető igénybe, így ez havi 250 forint. De persze szentírásnak a szavukat! Szóval ez a problémám.

2018. jún. 29. 10:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Helyesbítenék, nem sok a 150 forint havonta, de az ingyeneshez képest már eléggé sok!
2018. jún. 29. 10:36
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Direktnek csak a lekérdezői jogosultságú használata ingyenes. Ahhoz, hogy utalni (ez nem a kártyás vásárlás) is tudj, az már pénzbe kerül. Ahhoz, hogy a webkártyára tudj tenni pénzt, utalnod kell. Persze bemehetnél minden alkalommal a bankba...
2018. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.: Ja igen, tudok utalni másoknak, webkártyámra is, stb.

Szóval akkor jogosan vonják le a havi 150 forintot, igaz?

Ez lehetne ingyenes is, csak akkor nem tudnék utalni rá, és állandóan a bankba kellene szaladoznom?


Egyébként másik otp számlával lehetne utalni a webkártyámra? Fateromnak van otp kártyája, és ő díjmentesen tudna nekem utalni.

2018. jún. 29. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:

A mindenkori banki díjakról a hirdetményben érdemes tudakozódni (Juniorosként engem is nem egyszer félretájékoztatott az ügyintéző).


A hirdetményt itt találod:

[link]


Az aktuális "Lakossági Bázis Számla és Junior Számla kamatai és díjai" hirdetményből kiderül, hogy az "OTPdirekt internetes szolgáltatás - kizárólag lekérdezői jogosultsággal" szolgáltatás ingyenes, de teljes jogosultsággal már 150 forint. (Lekérdezési jogosultsággal csak nézegetni tudod a számlatörténeted és az egyenlegedet, a teljes jogosultsággal meg tudsz átutalásokat is kezdeményezni, stb.)

2018. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!