Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Otpdirekten hány óráig...

Az Otpdirekten hány óráig lehet pénteken utalni?

Figyelt kérdés
Az is érdekel, hogy hétköznap délután 4-től tudok-e utalni?
2018. jún. 8. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármikor utalhatsz, pl most is. Csak a bank az utalásodat hétfőn fogja reggel végrehajtani.

Én hétköznap este 10 után szoktam a számláimat elutalni. Másnap reggel, ha munkanap van, utalja tovább a bank.

2018. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utalni tudsz, bármikor, csak nem fog addig teljesülni, amíg nincs banki nyitvatartás.

Tehát pénteken délután is tudsz utalni, nem fog teljesülni, így ha szombaton valami miatt meggondolod magad, akkor vissza lehet hívni a függőben lévő utalást.

Ha nem hívod vissza, akkor hétfőn reggel megy el, akkor teljesül.

2018. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Utalni tudsz, bármikor, csak nem fog addig teljesülni, amíg nincs banki nyitvatartás."


Kivéve, ha szintén OTP ügyfélnek utal. Mert akkor egyből megjelenik a számláján hétvégén is.

2018. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utaltam és majd hétfőn teljesül.
2018. jún. 9. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!