Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Még pénteken fizettem kártyáva...

Még pénteken fizettem kártyával a boltban, de nem vonták le?

Figyelt kérdés
Azt hittem hétfőre lefogják vonni, de még csak zárolva sincs az összeg. Csak azért zavaró, mert így nem tudom mennyi pénz van rajta pontosan. Mikor vonják ezt le? Mert azt láttam, hogy a terminál kiírja, hogy elfogadva, és a pénztáros sem reklamált...paypass!

2017. dec. 18. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Már láttam ezt a kérdést...

Amúgy ez az eset nem a te felelősséged. Az egyenleget lekérdezheted ATM-nél is.

A zárolások következő munkanapra nem szoktak feloldódni, szóval én a helyedben várnék mielőtt megállapítanám, hogy mulasztás történt... Persze értem, hogy a szokásossal ellentétben még zárolva sincs, de nyugodj meg, nem fogják elengedni neked, valami késedelmes kommunikációs anomália lehet a háttérben.

2017. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy nem vonták le vagy zárolták? Amúgy egszerű, belépsz az internetbankba és ott megtudod nézni valóban levonták-e illetve mennyi van rajta.
2017. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem írtam még ki ilyen kérdést. De ha már több ilyen volt akkor megnyugodtam, nem egyedi eset :D
2017. dec. 18. 16:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy néztem netbankban és ugyanannyi van rajta mint előtte...
2017. dec. 18. 16:05
 5/5 anonim válasza:
Ha megnezted a netbankban akkor tudod mennyi van rajta. Amugy meg elmeletben kivonod a le nem vont osszeget es a vasarlasodat is az elmeletben megmaradt osszegig korlatozod. Kesz ennyi, nem kell ezen mit tul bonyolitani.
2017. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!