Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalnel mivel jár a bankszám...

Paypalnel mivel jár a bankszámlát és mivel a kártyát rendelni?

Figyelt kérdés
Nem értem igazából, hogy a gyakorlatban milyen különbség van. Valaki elmagyarázni, hogy melyik mivel jár?

#paypal bankszámla bankkártya
2018. máj. 26. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a bankszámla csatolás arra van, hogy a paypal egyenleged kiutaltasd a bankszámlára. A bankkártya csatolás meg arra, hogy ha paypalon fizetsz, akkor a kártyát terhelje és ne kelljen átutalással feltölteni a paypal egyenleged.
2018. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem igazán értem a kérdést.


Első lépésben regisztrálj egy fiókot. Mivel nincs két egyforma emailcím, így az emailcímed lesz a PayPal "számlaszámod", a fiókod azonosítója. Én erre a célra egy új gmai.com-os emailcímet használtam.


Utána kétféle módon tudod használni.

1, hozzárendeled a bankkártyádat, és amikor PP-al fizetsz, automatikusan leemeli a számládról a pénzt.

2, feltöltöd a folyószámládról a PP számládat, és az egyenleged erejéig használod fizetésre.


PP kártyát nem fogsz kapni, ez csak egy virtuális pénztárca, és csak interneten tudsz vele fizetni.

2018. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban nem helyesen írtam. A kérdés akkor az: Mivel jár ha a paypal számlámhoz hozzá rendelem a bankkártyám és mivel ha a bankszámlám?
2018. máj. 26. 23:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló jól értette akkor.


A bankkártya hozzárendelése a paypal-os fizetéshez kell. Hogy érted, hogy mivel jár? Ez azzal jár, hogy nem kell minden egyes oldalon megadnod a bankkártyád adatait, hanem te fizetsz a PayPal-al, ők pedig leemelik a számládról az összeget.


A bankszámlát akkor érdemes hozzárendelni, ha kapsz pénzt a PP számládra, és szeretnéd a bankszámládra átvinni. Ez a lehetőség nem régóta van, sokáig csak levásárolni, vagy másik pp számlára átküldeni lehetett, de készpénzzé nem lehetett tenni.

2018. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ez a lehetőség nem régóta van, sokáig csak levásárolni, vagy másik pp számlára átküldeni lehetett, de készpénzzé nem lehetett tenni."


Legalább tíz éve használom, mindig le lehetett hívni bankszámlára...

2018. máj. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!