Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha külföldön nyitok bankszámlá...

Ha külföldön nyitok bankszámlát akkor arra én bármely másik országba rakhatok pénzt?

Figyelt kérdés
Mert úgy van hogy én Ukrajnába élek és nem erősségem az Ukrán. A nyomtatványok minden Ukrán lenne és ha valami gond lenne akkor nem értenék semmit. De viszont már elterveztem hogy az OTP-nél akarok számlát nyitni de Magyarországon, mert kézre esne az akár napi átkelés is. A kérdésemet pedig úgy értelmezném részletekben is hogy a Magyar OTP bankba létrehozott számlára, az itteni bankba tehetek pénzt? (Mert azt csináltam már másnak! De nekem ez az első bankszámla nyitásom lesz.)
2018. ápr. 4. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Akárhonnan utalhatsz, hiszen a bakok egymás között is utalnak pénzt. Kérdés megéri-e, mert lehet hogy az utalási költség magas, és egyszerűbb ha Magyarországon befizeted a legelső OTP fiókban, vagy akár ATM automatánál, mert elvileg ott is lehet készpénzt befizetni.
2018. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pénzt befizetn csak a saját bankodban tudsz. Tehát ha OTP-s bankszámlád van, akkor bármely mgyarországi OTP-ben, de külföldön nem. Olyan, mintha besétálnál a Vodafone-hoz, hogy feltöltsd a Telekomos egyenlegedet. Bár mindkettő mobilszolgáltató, de az egyik nem lát bele a másik rendszerébe.
2018. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!