Ha elveszett bankkártya limitjeit lenullázom, vissza tudnak élni vele valahogy?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana letiltatni is, ha benne van a pakliban, hogy valaki lenyúlta. Használhatják például biztosítékként foglalásokhoz, aztán ha visszalépnek vagy nem fizetnek, majd rajtad akarja behajtani a másik fél.
2018. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor viszont lényegében minden nap úgy kell lefeküdni h előtte megnézni megvan e a bankkártyánk? Eddig én volt hogy hetekig nem használtam, s rá se néztem csak ott volt a zsebemben...

2018. máj. 20. 06:57
 3/5 anonim válasza:

Nézd, egy elveszett, ellopott bankkártyát le kell tiltani és kész.


Tudom, hogy van ez a 0 ft-os limit trükk, de nem ez a megoldás.

Úgyis kell újat igényelned és az éves díját akkor már kettőnek fogod fizetni. Egy idő után a letiltás díjánál többe fog kijönni a költség.


A másik pedig, hogy ha pl. bűncselekményhez próbálják felhasználni, azért azt kicsit nehéz lesz kimagyarázni, hogy már elvesztetted, nem te használtad.

Vagy ne adj' Isten valamilyen bűncselekmény helyszínén ott marad véletlenül. Hidd el, hagyta már el fegyveres rabló véletlenül a tárcáját a helyszínen, másik pedig a mobilját.


És így tovább...


Elveszett kártyával egy dolgot kell tenni.


Ha pedig valaki használta is mielőtt le lett volna tiltva, akkor a banknak jelezni és a rendőrségen feljelentést tenni.

2018. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyiból számít hogy ha másnap megtalálom a munkahelyemen esetleg a munkahelyről hazaindulás után otthon.
2018. máj. 22. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
nezzel tranzakciolistat, es allits 0-ra a limitet.... onnantol majd ha megbizonyosodsz rola h telnyleg elveszett, raersz ujat csinaltatni.... de az a par nap nem oszt nem szoroz. nekem anno 3-4 hetig bujkalt a fiokban..
2018. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!