Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magánszemélytől kölcsön?

Magánszemélytől kölcsön?

Figyelt kérdés

Nem tud valaki olyan emberről,aki kölcsönözne 300ezer forintot egy egyedüllálló anyukának,aki a bankoknál nem hitelképes,mert gyesen vagyok,viszont mellette dolgozom,de nem bejelentve,tehát törleszteni tudok,de most nagyon nagy a baj,és senkihez sem tudunk fordulni!

De semmi veszélyesbe nem szeretnék belevágni!


2010. jún. 14. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
Én biztos nem adok neked, mert még a házadat sem tudom elárverezni.
2010. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerőstől vagy családtagtól kérj. Senki nem ad szívesen egy idegennek, aki aztán, ha úgy van kedve, köd előttem, köd utánam felszívódik - márpedig ez mindig benne van a pakliban...
2010. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg egy kicsivel több pénz van a számlámon,úgy,hogy már adtam is kölcsönt..De még én is azt mondom neked,hogy idegen nem fog kölcsönt adni,hiszen semmi fedezetet nem tudsz cserébe adni...Én a barátnőmnek adtam ,( a kicsi gyerekét sajnáltam meg)de őt ismerem lassan 20 éve és tudom,hogy az utolsó fillérig visszafizeti.Bízom benne..Talán neked is rokonoktól,barátoktól kéne kérned...Komolyan ha ismernélek adnék,mert biztos vagyok benne,hogy nem piára,drogra költenéd..(arra nem adok senkinek)..

Remélem jön majd segítség neked is..Kitartást

2010. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!