Hagyjam vagy megbolygassam?

Figyelt kérdés
Van egy OTP-s folyószámlám, ami még 17 éves koromban lett nyitva, junior. 21 éves koromig kaptam rá havi 21 ezret, tartásdíjat, apámtól, de azóta a folyószámlán nincs pénzmozgás és nem is dolgoztam még. Most fogok először dolgozni, és utalni fogják a pénzt, engem az érdekel, hogy elépzelhető-e, hogy mínuszba legyek már azóta? Vagy nyissak újat? 23/F

2018. máj. 9. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Otp egyenleglekérdezés. Beírod a bankkártya utolsó 10 számjegyét, alá a számlaszám utolsó 3 számát( a 8 nulla itt nem játszik) és meglátod.
2018. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van kártya hozzá ?
2018. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Plasztik kártya
2018. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem az OTP-t kérdezed? Menj be egy fiókjukba, igazold magad (úgyis kérik majd a szig-et) és mondd el, amit fentebb leírtál. Ennyi.
2018. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4 évig kaptál rá havi 21 ezret, akkor egészen biztosan nem mínuszos a számlád. Semmi értelme nincs másik számlát nyitnod - nyugodtan utaltathatod arra is a pénzt, megadva a munkahelyednek a számlaszámot.

Ha nincs hozzá bankkártyád, akkor esetleg érdemes kérni, ha van, akkor meg kéne a PIn kódodat tudnod. Ha van kártyád, de nem tudod a kódot, akkor azt is a bankfiókban érdemes jelezned.

Ezenkívül ezek szerint még nem nyilatkoztál a havi, max 150 ezer ft -ig, bankautomatából ingyenesen felvehető készpénzről sem - azt is érdemes a bankfiókban lerendezned.

2018. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. máj. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!