Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffesien bank deviza számla?

Raiffesien bank deviza számla?

Figyelt kérdés
Raiffesien banknál nyitottam egy deviza számlát mert kijöttem külföldre dolgozni,pár npja jött meg a kártyám mert újat csináltattam ès az áll rajta hogy One card. Rákerestem ès azt írják hogy ez hitelkártya... De èn csak egy sima deviza Euros számlát akartam új kártyával.. Most ilyenkor mi van?

#bankkártya #fojószámla
2018. máj. 6. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Betéti kártyában is van OneCard.
2018. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor ez nem hitelkártya? Nem kell feleslegesen fizetnem?Mert èn pènzt keresni jöttem ki,ehez kellett egy Deviza számla.. Ès nem règ jött meg Magyarországra a kártyám...
2018. máj. 6. 16:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem hitelkártya, de azt neked kell tudni, hogy mit igényeltél.
2018. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyitottam egy deviza alapú számlát,majd mondta a csávó hogy nem biztos hogy fog működni a forint alapű bank kártyával ezért kell hozzá egy újj,és ennyi,jah meg be kellett fizetni az éves díjat ami 8000 ft volt
2018. máj. 6. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
OneCard hitelkártyára a neved alatt oda van írva, hogy "credit card". De egészen biztosan nem hitelkártyád van, mert azt nem kapsz anélkül, hogy igényelnéd és hitelbírálaton is át kell esned hozzá.
2018. máj. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Devizaalapú hitelkártyát szerintem nem is lehetne igényelni.

És van OneaCard sima debit kártyában is:

[link]

2018. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Debit card van azaljára írva...?
2018. máj. 7. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát te igényelted, én nem tudom mi van rá írva.

Debit card = betéti kártya

Credit card = hitelkártya.

2018. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hitelkártya biztos nem lehet mert nincs semmim,meg amúgy is fiatal vagyok.Csak fura hogy ilyen kártyát küldtek a jól megszokott sárga kártya helyett. Ezért kérdeztem meg de látom mások se nagyon tudják ...
2018. máj. 8. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:

"de látom mások se nagyon tudják ..."


Világosan megírták, hogy a OneCard-ból létezik betéti kártya is, a hitelkártyára pedig rá van írva, hogy "credit card" és csak akkor kapsz olyant, ha igényelted és azt a hitelbírálat során elfogadták; és devizaszámlához semmiképp nem kapsz hitelkártyát. Ennél több információ aligha adható látatlanban.

Deviza számlához amúgy dombornyomott kártyát szoktak adni, amik közül a Dombornyomott Start Okoskártya (megszokott sárga kártya) 2013. október 17-től újonnan nem igényelhető, így marad a Visa Classic, a Visa Gold és a OneCard bankkártya. (nem hitelkártya)

Lehet, hogy a kártyaigénylés során te Mastercard-ot kértél, ezért küldték neked a Onecard bankkártyát.


[link]


Ha még bármi bizonytalanság maradt benned a kártyádat illetően, talán fordulj a bankhoz.

2018. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!