Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék 18 évesen 3...

Hogyan tudnék 18 évesen 3 millió forintot megkeresni nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés
Nagyon szükségem van rá. Minden nap diákmunkázom,de eddig csak 300.000 jött belőle össze. Diákhitel sem játszik sajnos illetve a probléma,hogy közoktatásban tanulok. Már bármit megtennék,kérlek segítsetek hátha tudtok bankot vagy bármit.:(

2018. ápr. 7. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Áruld a tested. 18 évesen, friss húsként jó sokat kereshetsz.
2018. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok,én már erre is képes lennék :D
2018. ápr. 7. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
mire kell?
2018. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ezt mégis hogyan gondoltad? :D Ez nem olyan kevés pénz, hogy csak úgy gyorsan összekapja az ember. Nekem 30 évesen, több éves mérnöki tapasztalattal is beletelik 3-4 hónapba, mire ennyi pénzt összekaparok. Akkor 18 évesen nulla tudással, nulla tapasztalattal szerinted mik a kilátások? A bankok mire fel segítsenek Neked? Csak kíváncsiságból: 18 évesen mire kell 3 millió forint ennyire sürgősen? Esetleg ami reális cél lehet, hogy valamilyen ösztöndíjat, tanulói támogatást kapjál. Ilyenek vannak, annak idején én is pályáztam ilyenekre. Persze azért ezek nem a 3 milliós kategóriák, és csak meghatározott feltételekkel és célokra használható fel. Ezért is kérdem, hogy mi a célod a pénzzel.
2018. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmi közöd hozzá de tessék:

Tavaly meghalt anyukám. Nemrég pedig a testvérem és édesapám szenvedtek balesetet és a műtétre illetve rehabilitációra kellene. Senkim nincs a világon,se nagyszülő se nagynéni vagy nagybácsi. Remélem boldog vagy hogy a lelkembe taposhattál

2018. ápr. 8. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Te eszednél vagy ember? Épp segíteni próbáltam azzal, hogy hol merre kopogtathatsz pénzforrás után...
2018. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet kérni az államtól is és az önkormányzattól is rendkívüli segélyt.

És közgyógyot.

2018. szept. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!