Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért jó ha a hitelkártyáhz...

Miért jó ha a hitelkártyáhz társkártyát igényelek?

Figyelt kérdés
Olvasom több portálon hogy 3 társkártyát igényelhetek hozzá és ez nekem miért lesz jó ? vagy a tásrkártya igénylőnek?
2018. ápr. 7. 20:56
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Papa, Mama, gyerekek. Aztán összességében csak sikerült annyit költeni, amit már nem tud a család egy összegben kifizetni és jön is a kamat. A banknak csak akkor éri meg, ha fizeted a kamatot.
2018. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Adhatsz a gyereknek meg az asszonynak is, így gyorsabban tudjátok elkölteni a pénzedet.
2018. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy, akkor a társkártya tulajdonos is felveheti a számládról a pénzt. De bármikor felvehet róla pénzt a tudtod nélkül is.
2018. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és ehez a társkártyához nem kell külön hitel bírálat?
2018. ápr. 7. 21:30
 5/7 xswerdy ***** válasza:
nem, mert a lényege, hogy a te hitelkereted terhére lehet több kártyával is költekezni. Így lehet kártyája pl. a jövedelemmel nem rendelkező gyerekednek (az általam ismert bankoknál ugyanakkor csak 18 év fölött).
2018. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a CIB-nél már 14. évtől
2018. ápr. 8. 00:07
 7/7 anonim válasza:
Nekem pl. azért jó, mert a költéseim után 1 vagy 4%-ot visszakapok a banktól. Namost: Ha van társkártyám, akkor adhatok pl. anyámnak is, így nem nekem kell össze vissza futkosnom, hogy én vegyem meg neki a dolgait, hogy visszajöjjön a pénzem, hanem bemegy a boltba, és megveszi, aztán kifizeti az elköltött pénzt később. Így többet kapok vissza, mintha csak és kizárólag én költök, és nem nekem kell vásárolgatnom sem.
2018. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!