Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal-nál a pénz megérkezése...

Ladás kérdése:

Paypal-nál a pénz megérkezése előtt lehet kitétel?

Figyelt kérdés
Utalnának nekem egy összeget , viszont a PayPal-os e-mail-ben az áll, hogy akkor íródik jóvá az összeg a számlámon, ha előtte én küldök egy harmadik félnek egy összeget.

2018. márc. 29. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kamu email címről kaptál egy Paypalosnak látszó, de kamu emailt. Bővebb információt a "nigériai csalás" címszóra keresve találsz a jelenségről, amikor is tudatlanokat így akarnak átverni rosszindulatú idegenek.
2018. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Utalnának nekem egy összeget"


Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Nyilván nem adtál el semmit. Akkor hogyan és mit és miért utalnának neked???

Mert a nénikéjüket üldözik odahaza, és éppen te voltál széles nagyvilágban a legmegbizhatóbb, ugye?

Ne dőlj be, le akarnak húzni - ha hagyod magad.

2018. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

Ez most egy olyan sztori, ahol valóban úgy tesz a másik fél, mintha ő akarna venni valamit.

Tessék, 2017-es cikk:

[link]

2018. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából Jófogás-on hirdetek esztergagépeket, az ára 25.000 euró, ő ezt szeretné megvenni. Azt írja, hogy a munkájából adódóan nem tud bankba menni csak a paypal-t használhatja (úgy vettem ki, hogy a haditengerészetnél kivitelező), a "service@intl.paypal.com " címről kaptam üzenetet, hogy 27.000 eurót küld nekem, de csak akkor íródik jóvá, ha előtte 2000 eurót a szállítmányozó cégnek utalok. Ezért érdekel, hogy van-e kitétel (mint ez esetben) , hogy jóváírják a pénzt a számlámon? Az ő számlájáról már levonásra került ez az összeg. Vagy ha én utalok, lehetséges, hogy utána rögtön visszavonja a tranzakciót és én buktam a 2000 eurót?
2018. márc. 30. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egyszer: nigériai csalás, ne utalj semmit!
2018. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még egyszer: Egy kamu email címről kaptál egy Paypalosnak látszó, de kamu emailt. Nem küldött neked senki sem pénzt. Egyébként meg ami paypalon el van küldve, az el van küldve,, további feltételhez kötésre lehetőség nincs.
2018. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!
2018. márc. 30. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:

a "service@intl.paypal.com " címről kaptam üzenetet


Én még az amerikai elnök email címéről is tudok neked emailt küldeni...

2018. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!