Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csinálnátok ezzel a pénzel?

Mit csinálnátok ezzel a pénzel?

Figyelt kérdés
haláleset miatt hozzájutottam egy olyan összeghez, amire jelenleg nincs szükségem.szeretnék egy új számlát nyitni, és lekötni.milyen lehetőségeim lennének?

2018. márc. 23. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem tenném kufárok elé . Megnézném mit kell fejleszteni javítani a házban lakáson , autón . Milyen tanfolyam utazás maradt ki eddig . Aztán hozzátartozónak adnék belőle , távolabbi vagy ismerős is kapna keveset vagy laza hitelt szerződéssel .
2018. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hali

Mien nagyságrendű? (Nem kell válasz)

Tört arany, mert olcsobb.

Bfektetési arany mert növekszik az értéke.

Számla rossz, érték papir veszélyes.

Esetleg tudásba tanulásba, utazásba, felujításra.

Ingatlan most drága, ingóság nem anyira érték álló.

Csak hivatalost mert az vissza jön, és meg előzi az atrocitásokat.

Adakozás? Az jo érzés és hasznos is.

Most kbé ennyi.

2018. márc. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1,5 milliórol lenne szó nagyjából.kocsim, lakásom van, felujítani nem kell most semmit, jó munkám van jó fizetéssel.megtakarításom van ezen kívül, és a számlámon is van tartalék.ezt egy olyan helyre tenném, ami a párnahuzat, csak hivatalosabb.én értékpapírra gondoltam
2018. márc. 24. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel olyan pénzről van szó, amire nem számítottál, így nem is a megélhetéshez kell, én betenném egy kockázatosabb részvényalapba. Elvégre van időd kiülni a roszabb periódusokat, hosszabb távon meg elég szép hozamot lehet így elérni.
2018. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Add nekem
2018. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!