Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy hitelem még 500 000Ft jövő év nyaráig.. fizetem havi szinten,nincs probléma megélek mellette.. 2-3 hónap múlva szeretném lezárni,kifizetni. Szeretnék kocsit venni, újabbat, viszont emellett nyaralni is akarok,ami úgy kb úgy 300 000Ft-ra jön ki.. felejtsem el a nyaralást és vegyem meg a jobb autót vagy nyaraljak és vegyek később kocsit? Olyan égő,hogy minden munkatársam külföldre megy nyaralni én meg sehova.. mert vagy a kocsi vagy nyaralok..
2017. febr. 26. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Az élet nagy problémái.
2017. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mostani kocsiddal sok a gond? Létszükséglet számodra az autó? Ha ezekre a kérdésekre igen a válasz, vegyél autót, ha nem, halaszd el és menj nyaralni. (De azért, hogy jól érezd magad, ne azért, hogy a munkatársaidnak dicsekedhess.)
2017. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A mostani kocsimmal semmi gond nincs, ugyan is nincs autóm. Nem azt mondom,hogy létszükség 100°% ban csak,amikor az út autóval lenne fél óra.. busszal előfordul,hogy másfél óra ..ha nem érem el munkából való kilépéskor,ami igen rizikós.. igy utána várhatok és igy 2-kor kilépek a munkábol és fél 4re otthon vagyok.. a fél 3 helyett..
2017. febr. 26. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
munkatársaid egy kiszáradt kútba ugrálnának egymás után, akkor te utánuk vetnéd magad, mert olyan égő, hogy mindenki leugrál melletted te meg kiállsz a sorból?
2017. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
* szerintem vegyél föl még több hitelt, vedd meg az autót is, meg menj el nyaralni is. Csak, hogy kifele azt tudd mutatni, hogy a te életed a legf**ább, és te is nyaralsz külföldön mint a többiek.
2017. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mit csinálnátok a helyemben?"


a) Megpróbálnám megkeresni a pénzt a nagyzolásra. Ha meg nem megy, akkor visszavennék az igényekből.


b) Szarrá eladósítaná magamat, hogy azért a szomszédok meg a kollégák lássák az autómon meg a Facebookos nyaralós képeken, hogy nem szarral gurigázom, aztán szidnám a bankot, amiért vissza kell fizetni.

2017. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!