Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan szabaduljak meg az...

Hogyan szabaduljak meg az autóhitelemtől? Ti hogyan csináltátok/csinálnátok?

Figyelt kérdés
Egyben kifizetni nem tudom,CHF alapon már elég nagy a tartozás, több mint az autó értéke.
2010. szept. 14. 14:18
 1/9 anonim válasza:
69%
Ezért nem vettek a szüleim soha és én se fogok hitelre autót, elég a használt de még jó állapotú is.
2010. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat már nem tudsz tenni.

- Ha találsz egy hülyét akinek el tudod adni az autót hitel átvállalással..(bár kétlem ,hogy van ilyen marha a földön)

-eladod az autót,és igaz kocsi nem lesz,de nem marad csak a hiteled..(a kocsi többi költségét már nem kell fizetni.Pl: biztosítás,súlyadó,benzin stb)

- tudomásul veszed,hogy régebben hülye döntést hoztál,és fizetted tovább a hiteledet...(de legalább van egy aránylag fiatal autód..


Én személy szerint soha nem vettem fel hitelt kocsi vásárlásra és nincs is szándékomban...

2010. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Biggus Dickus ***** válasza:
100%
Ha megpróbálod eladni az autót a hitelező engedélye nélkül, az a fedezetelvonás nevű bűncselekmény.
2010. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a kioktatást.30 e ft-ról indultunk, még a 45 e ft-os törlesztőt is bírtuk, kalkuláltunk az árfolyam-ingadozással, belefért a költségvetésünkbe.DE AZÉRT NEM MINDEN TÍZ ÉVBEN VAN GAZDASÁGI VILÁGVÁLSÁG!

Utolsónak köszi a válasz értelmes részét is.Segítséget szeretne az ember itt, nem kioktatást.

2010. szept. 14. 14:39
 5/9 anonim válasza:
68%
Miért nem vesz mindenki olyan autót, amit ki tud fizetni? A lakáshitel más tészta, az létszükséglet, hogy legyen fedél a fejünk fölött, igaz, ott is lehet válogatni kacsalábon forgó palota és garzon között, de mégis egy autó nem ugyanaz a kategória. Persze presztizs, hogy minél szuperebbet fel tudjunk mutatni a haverok előtt, már akinek, nekem csak az számít, hogy műszakilag jó legyen, működjön, mindegy, hogy fiatal, vagy 10 éves használt, és nem kell, hogy milliós legyen, elég a "csak" 6-800ezer Ft-os is.
2010. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze megbeszélném a bankkal is.
2010. szept. 14. 14:46
 7/9 Biggus Dickus ***** válasza:
100%

Kétféleképp oldható meg.


1. A vevő átvállalja a hitelt (feltéve, hogy a hitelező hitelképesnek tartja)


2. A vevővel megegyezel az árban, abból kiegyenlítitek a tartozást (ha elég rá - ha nem, ki kell pótolnod)

2010. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. szept. 14. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen autód van? Mennyi rajta a hitel? Ha a hitel - autó értéke részt kifizeted, lehet h elfogadom az autót, épp mostanában keresek...
2010. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!