Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bet365-ön lehet játékos...

Bet365-ön lehet játékos átigazolásra fogadni?

Figyelt kérdés

Lenne egy tippem, de nem találom az opciót, elvileg van rá lehetőség.

Előre is köszönöm!


2018. márc. 19. 18:17
 1/8 anonim válasza:
0%
Sokmindenre lehet, de inkább felejtsd el. Ne a sportfogadást hanem konkrétan ezt az oldalt. Én nyertem és nem fizettek ki, sajnos csak ezután olvastam utána és kiderült, hogy mást sem fizettek ki, csak szedik a lóvét.
2018. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Bet365 mindig is kifizetett
2018. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igaz lehet. Összekevertem a BetVoyager-rel.
2018. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az más:) nemismerem de rákerestem hát elég kamu szagú. Miért fizettél be oda?
2018. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Akkoriban csak ott voltak kis tétek ruletten és a kifizetéshez is ott voltak elérhetőek a szolgáltatók (skrill és a többi). A többinél vagy ez, vagy az hiányzott.

Amúgy "nyertem", mai napig ott van majdnem 1000 euróm, csak nem hitték el, hogy szabályosan játszottam. Azt gondolták, hogy meghekkeltem a rendszert, vagy mittudomén....

Leveleztünk is nem keveset, mire kitalálták, hogy ha elárulom a stratégiámat, akkor egy keveset kifizetnek belőle. Ja meg, hogy adnak munkát, tesztelhetem a játékokat (erről azóta is hallgatnak).

Ha érdekel a levelezés, feltölthetem valahova, abból lehet világosan látni, hogy hogyan történtek a dolgok, de itt az hosszú lenne.

2018. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekel persze,kiváncsi lennék mire alapozták hogy "csaltál" mert ez így elég röhejesen hangzik hogy még alkudoztak is :D
2018. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Oke. Holnap del korul lemasolom egyesevel a leveleket. Addig irj emil cimet ahova kuldhetem.
2018. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja, most latom, hogy privatban is lehet irni. Es nem is volt olyan sok level. Ugyhogy privatban is kuldhetem ha az ugy jo.
2018. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!