Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2millio forint adóság, mit...

Gabriellacica kérdése:

2millio forint adóság, mit lehet tenni? Többi lent

Figyelt kérdés
Telekomnál még 2014ben kötöttem szerződést. A lényege az hogy most kaptam egy levelett hogy majdnem 2 millio forint és az Instrumjustica vette át, mennyit fognak vonni? vagy mit lehet tenni? beszéltem velük de havi 100ezret kérnének, de 20ezernél többet nem tudnák fizetni nekik.
2018. márc. 17. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Hát ezt, hogy hoztad össze? 4 évig nem kaptál számlát? Nem gondoltad, hogy fizetni kellene? A követelés kezelővel kellene egyezkedni akinek a Telekom eladta a veled szembeni követelését... Megírod a kérvényt hivatalosan leírod, hogy ennyit tudsz fizetni, a jövedelmedbe ennyi fér bele. Egy próbát megér. Persze lehetne hitelt is felvenni és abból lerendezni az egészet és akkor már a banknak tartozol, de ott legalább kitolhatod a futamidőt úgy hogy a törlesztőd megfelelő legyen. Persze kérdés, hogy hitelképes vagy-e 2 millió forintra. Ha a bank megtudja valamilyen módon, hogy neked ekkor tartozásod van akkor tuti nem ad hitelt, mert ha azt nem fizetted, akkor a hitelt miért fizetnéd?
2018. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom nem tartod jogosnak.

Mit akarnak ezek a piszkok, egy szőke bombanőtől?

Ugye, drágaság?!

2018. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elso korben alkudj le belole egy keveset. Probalkozz felmillio minusszal legalabb. Vagy belemennek vagy nem, de meg kell probalni, neha belemennek. A masik, hogy egyuttal kerj reszletfizetest ra, azt a legtobbszor meg is szoktak adni mar, ha realis.
2018. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!