Ez mennyire kockázatos?

Figyelt kérdés
Szóval fb-n láttam egy hirdetést, hogy pénzt lehet keresni online. Egy pár hétig ágyhoz vagyok kötve, így gondoltam miért ne. Most leszögezem, eddig ilyet nem próbáltam, légyszives ne nézzetek hülyének. Egy orosz oldalon videókat kell nézni, egy videó nézéséért rubelekben fizetnek. Elv.kártyaszámot kell hozzá megadni. Na már most. Én eddig úgy tudtam, hogy ha pénzt utalnak, stb, csak számlaszám kell, nem kártyaszám. Ne adjam meg? Vagy jelszó nélkül úgysem tudnak vele semmit sem csinálni?
2018. febr. 26. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezért nincs fizetség , tuti átverés , a puszta nevem sem adnám meg nemhogy bármilyen bizalmas infókat ...
2018. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nemhogy nem fognak fizetni, de még jól le is húznak majd, ha kiadod a kártyaadataidat.

Bankkártya adatokkal kizárólag vásárolni lehet, pénzt fogadni nem. Ahogy írtad, ahhoz a bankszámlaszám kell.

Gondolom, jópár madarat megszabadít majd az oldal a pénzétől, akik úgy gondolják, a fizetésüket is "kártyára kapják".

2018. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor jól gondoltam!
2018. febr. 26. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Azt hirdetik, hogy Zsigulikat osztogatnak, közben meg Moszkvicsokat fosztogatnak :-)

Tuti árverés, meg akarják szerezni a kártyaadataidat, ezt jól sejted. Gondolom ez egy IQ teszt is egyben: aki olyan hülye, hogy meg is adja a kártyaszámát, az nyilván nem fog feljelentést sem tenni, tuti biznisz.

2018. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

"Bankkártya adatokkal kizárólag vásárolni lehet, pénzt fogadni nem. Ahogy írtad, ahhoz a bankszámlaszám kell."


De lehet pénzt küldeni a kártyaszámra. Sok helyen alkalmazzák is. De ilyen videónéző, orosz oldalon nem adnám meg semmiképp.

2018. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

A 3 számjegyű azonosítót kb. 30 perc kézzel megfejteni, progikkal max. 1 perc,tehát profi banda esetén 2 perc és le vagy nullázva, kezdők esetén 31 perc.


Haverom nem hitte el, megbeszéltük, ha 40 perc alatt feltöröm neki, vehetek magamnak 30 000-ért monitort...

Most is éppen azt használom :)

2018. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
58%

Hagyd ezt a fenébe, jobbat tudok!

Küldd át privát üzenetben a bankkártyád számát, a lejárati dátumot, és a 3 jegyű CCV kódodat. Jövő hétre a bankok meg lesznek döbbenve, az Internet fel fog robbanni, a plasztikai sebészek gyűlölni fognak, TE pedig multimilliomos leszel!

2018. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!