Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Euronet ATM Gyöngyösön hogy...

Euronet ATM Gyöngyösön hogy lehet eljutni ehhez az automatához?

Figyelt kérdés
OTP forintalapú számlámról szeretnék eurot felvenni, és az euronet oldalán azt írja hogy a jeruzsálem utcában van, viszont én nem találtam meg. előre is köszi

2018. febr. 21. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak úgy tudsz eurót felvenni, hogy az atm váltja, nagyon rossz árfolyamon. Inkább vedd fel forintban és vidd be egy váltóba.
2018. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként az euronet honlapon bár a Jeruzsálem utcához van jelölve az ATM, a szöveges leírásban a Dobó utca 5 szerepel, ahol is egy SPAR van, sanszos, hogy ott van az ATM.
2018. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen nekem is furcsa volt ez a kettősség, köszönöm a válaszokat

Azt esetleg meg lehet tudni hogy éppen mennyiért váltja?

Nem a bank által jegyzett napi árfolyamon vált az atm? 🏧

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 22. 02:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, az atm saját árfolyamon vált és forintban terheli a kártyát. Ezt éppenséggel onnan tudtam, hogy eurós kártyával nem tudtam eurót felvenni ezekből az ATMekböl, felhívtam az ügyfélszolgálatot és ott mondták, hogy eurót csak valuta váltással egybekötve lehet felvenni.

És hogy mennyi? Ezt a képet ma reggel 9kor csináltam pesten.

[link]

Kb 320 forint + jutalék.

(Amennyiben a képernyőn megjelenő ajánlatot nem fogadod el, akkor visszaadja a kártyád és tranzakció nem történik.)

Egyébként a minimálisan felvehető összeget az általam meglátogatott automata 50€ban határozta meg.

2018. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébkét pl az otp nek vannak dedikáltan eurós amijei ( pesten legalábbis mindenképp van), azok euróban terhelik a kártyád, így jó árfolyamon váltódik át.
2018. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát csak hogy tiszta legyen mindenkinek, aki az első kommentet volt szíves 0%ra pontozni: a rossz váltási árfolyamot csak az euronet atmjeire értem, nem az eurót kiadó automatákra általában
2018. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvan, Közvetlen a spar bejáratánál
2018. ápr. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!