Ienkor tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés
Nemrég elhagytam a bankkártyámat de megvan, csa éppen nem nálam hanem a banknál. Ezzel csak annyi a gond hogy mivel nem tiltottam le amint elhagytam elvileg nem adhatják vissza. Tehát akkor most a pénzem elveszett és nincs is?

2018. febr. 20. 16:13
 1/3 xswerdy ***** válasza:

szerintem pont fordítva. Ha letiltottad, azt nem adhatják vissza, illetve nem tudják újra aktiválni. Ha elhagytad, akkor de nem tiltottad le, és a bankban megtalálták, akkor visszaadják.


De ha nem, akkor új kártyát kapsz, aminek szokott költsége lenni. A pénzed nem a kártyán van, hanem a számlán, az nem veszett el. Veszteséged csak a kártya pótlás költsége.

2018. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a banknak tudomására jut, hogy idegen kezekbe került a kártya, automatikusan letiltják. Ettől még a számládon lévő pénzhez bármikor hozzáférsz (átutalhatod, személyesen felveheted), amíg az új kártya el nem készül...
2018. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2018. febr. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!