Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vajon így kaphatok hitelt az...

Vajon így kaphatok hitelt az Oney Zrt. -től?

Figyelt kérdés
Nincs túl nagy tapasztalatom, 1.5 Millió forintot igényeltem, első körben a bírálaton átmentem. Küldtek egy szerződéscsomagot. Mennyi esély lehet rá az alábbiakkal,hogy meg is kapom: havi nettó 130ezres jövedelem, 4 hónapos munkaviszony, 23hoz közeli életkor, szüleimmel élek még jelenleg, a kiadásom mindössze rezsibe havi 25ezer forint. Valakinek esetleg vélemény a bankról ? Előre is köszönöm !
2018. jan. 30. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Áruld már el, hogy a fing 130 ezres jövedelmedre, minek neked 1,5 milliós hitel? Normális vagy? Ha holnap elveszted a csodaállásodat, akkor majd anyuci apuci fizetik a hiteledet? Az ilyen felelőtlen embereket sittre vágnám.
2018. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vadpénz ennek a duplája. A hivatalos adatokat írtam, mert az ami számít.
2018. jan. 30. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Értem, és ha annyi a munkahelyednek, akkor anyuci meg apuci fizeti majd a törlesztőt? Szánalom.
2018. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudod, hogy ki vagyok, ítélkezel a számítógép előtt, hogy anyuci meg apuci :D Apámmal 15 éve nem beszéltem, anyámra meg sosem támaszkodtam, vele és a párjával lakom együtt. Kifizetem a rezsit, minden mást magamnak :) Te vagy a szánalmas drága barátom ;)
2018. jan. 30. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Én nem anyucival élek, úgyhogy ezt buktad. Saját életem van :) És nem akarok hitelt felvenni baromságokra. Gondolom kocsira kell, hogy villanthass :D
2018. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolhatod, hogy arra félretettem és vettem :D A suli más.
2018. jan. 30. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
A szánalom az, hogy ismeretek nélkül ekítélünk másokat. és ha kocsira kell? mi közöd hozzá? lehet a megélhetéshez, munkához kell neki, mert olyan helyen lakik, ahol pl a busz naponta 5ször jár. szégyen, hogy ilyen lenézős gyökerek vannak, akik állítom szintén kocsiban meresztik a seg*ük...kérdező: miért pont az oney? miért nem más?
2018. jan. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!