Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1millio 200ezres szabadfelhasz...

1millio 200ezres szabadfelhasznalasut kaphatok?

Figyelt kérdés
kh-s vagyok, 5 honapja a munkaltatomnal. autora szeretnek felvenni szabadfelhasznalasu hitelt a bankomtol. havi brutto 224ezres fizetesre, havi 24 ezres torlesztovel. probalkozzak egyaltalan? bocsi az ekezetek miatt.

2018. jan. 30. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Inkább spórolj hitel helyett ės vegyėl kėsőbb autót, esetleg olcsóbbat.
2018. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazabol munkaba jarashoz kellene, csak autoval megkozelitheto rendesen ahonnan ajanlatot kaptam. a jelenlegi fizetesemnel 50ezerrel tobbet kereshetnek, ezert ugy vagyok vele hogy a mostani helyzetemhez kepest szinte ingyen van az auto, ha adnak ra hitelt. erted, hogy ertem.
2018. jan. 30. 14:22
 3/6 A kérdező kommentje:
ha meg mar hitel, akkor inkabb veszek egy normalisabbat.
2018. jan. 30. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ok, de mi van akkor ha hirtelen annyi a melónak, vagy nem fizetnek ės 3-4 hónapig nem találsz semmit? Fizetned kell akkor is. Mindenkėpp jó ha van tartalėk. Kellhet a fenntartáshoz is a hitel mellett. Szal ėrted...

Am meg adják a szabadfelhasználásút több helyen is. Vannak kalkulátorok mennyivel kell törlesztened ill meddig.

2018. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

persze, 900ezer kornyeken nezek autot, a maradek pont tartalekba menne, meg szervizre.

szerencsere a kornyekunkon konnyen lehet talalni 2 nap alatt munkat, amibol azert meg tudnam fizetni ha bukna a melo.

2018. jan. 30. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Am ha mindenkėpp kell akkor be lehet vállalni, de akkor már azt csinálnám a helyedben, hogy ha pl havi 25 a törlesztőd akkor amennyit tudok azon felül is fėlretennėk. Ha lehet akkor 50, vagy mėgtöbbet. Fizeted rendszeresen, gond esetėn lenne miből fizetni, ha úgy alakul fele idő alatt szabadulhatsz.
2018. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!