Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Postán Tudnak utalni nekem...

Postán Tudnak utalni nekem Németországból pénzt? Nem akarom a címemre kérni smsben vagy emailban értesíthet a posta, hogy pénzem jött?

Figyelt kérdés
Nincs bankszámlaszámom ezért azt ajánlották postán utalnak pénzt,viszont nem akarom ,hogy a címemre jöjjön. Azt mondták elég az emailem vagy a telefonszámom és majd smsben v emailben értesít a posta mikor megérkezet , valamint a nevem is kell és személyivel tudnám felvenni! Lehetséges ilyen? Valaki tud ilyenről? Köszi a válaszokat!
2018. jan. 29. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal megbízhatóbb ha OTP deviza stb számlát nyitsz , alig vesznek le valamit és EUROt adnak át nem gagyin átváltott forintot . Aztán megszünteted ha nincs rá többé igényed ...
2018. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először azzal kellene foglalkozni, hogy mennyire szavahihető és tisztességes embertől várod a pénzt.

Számos ilyen kérdést láttam, ahol a kérdező a technikai rész után érdeklődött, közben meg egy nigériai csalóval "üzletelt" tudtán kívül...

2018. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Wester unionnal igen
2018. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!