Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van-e valami esélyünk a hitelre?

Van-e valami esélyünk a hitelre?

Figyelt kérdés
A férjem átlagban 500.000ft-ot kap fizetésre ebben benne van a gyed. Én fizetettlen szabin vagyok a munkahelyemen. A gyedet azért ő igényli mert igy jobban jövünk ki anyagilag. Nah most igy hogy nekem semmi bevételem nincs és van egy 1 éves gyermekünk igy kaphatunk-e hitelt?

2018. jan. 20. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, mennyit. Pár százezret/milliót biztos. 20 millót már esélyes, hogy nem.
2018. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2016-ban vettünk fel lakáshitelt a párommal. Akkor azt tapasztaltuk, hogy bankonként nagyon eltérőek az elvárások. A kettőnk bevétele együtt fél millió felett van, és volt olyan bank aki kb kiröhögött, máshol meg semmi probléma nem volt. Én azt tudom javasolni, hogy menjetek be néhány kiszemelt bankba és ott érdeklődjetek, hogy az ő feltételeiknek eleget tesztek e. Sajnos több tényezős a dolog, nem csak a bevétel számít.
2018. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hm... Enyire semmibe néznek fél milliós bevételt??? Az szép. Azért köszi akkor körbenézünk legalább látok esélyt rá
2018. jan. 20. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy milyen hitelt szeretnél fél milliós bevétellel. Egy lakáshitelnél lehet akár havi egy milliós bevételed ha nincs önerőd akkor nem adnak neked hitelt. A bank nem leszarja a bevételedet hanem az önerővel be akarja biztosítani magat az esetleges munkanélküliségre (pl a férjedet kirúgják). Nem kívánok ilyet.

Fél milliós bevétellel simán kapsz árúhitelt egy tvre a mediamarkban.

2018. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
A képlet nagyon egyszerű, a bejövedem fele lehet a havi maximum törlesztőrészlet. Ez alapján 15-20 millióig jók vagytok ha a többi feltétel is adott.
2018. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Hadonászol itt a félmillióddal, de az a teljes bevételed, a terhelhetőséged nem ennyi, az 250 kb., az meg nem nagy pénz, ha nincs önerőd!
2018. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hadonászok hanem kérdeztem és tényt közöltem. Nem értem a problémádat
2018. febr. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!