Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esélyünk 5 millió hitelre?

Van esélyünk 5 millió hitelre?

Figyelt kérdés

Lakáshitelt szeretnénk felvenni. A ház 7 millió forint, 2 millió önerőnk van, szóval kb. 5 millió hitel kellene.

A ház egy vidéki kisvárosban van. Én nettó 160 ezret keresek, a párom (aki az adóstársam lenne) nettó 80 ezret. Mindkettőnknek határozatlan idejű szerződése van. Nem vagyunk KHR listásak, nekem nincs semmilyen hitelem, a páromnak van diákhitele ami kb. havi 15 ezer körül van, más hitelünk nincs.


2013. ápr. 4. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
igen. a leírtak alapján van! :)
2013. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

nem ártana tudni, hogy mely településen van az ingatlan, de ha normálisan megközelíthető, összközműves stb., akkor jó eséllyel hitelképesek vagytok.


Kértetek már esetleg előszűrést valamely banknál? Előzetes bírálat vagy becslés is szóba jöhet több helyen is...


Mivel már elég késő van, viszont kíváncsi voltam (:)), így 1 banknál csináltam a leírt adatokra előszűrést és átment!

2013. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!