Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Német commerzbank! Mi lehet a...

Német commerzbank! Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
ma a geldautomata azt irta nicht zugelesen... eddig letudtam venni penzt, ma nem volt jo...
2018. jan. 12. 20:19
 1/2 xswerdy ***** válasza:

nem zugelassen? a zugelesen-nek nincs sok értelme.


nekem az volt, hogy kb. egy éve bevezették, hogy 50 EUR a minimum, amit kivehetek (más bank). És volt automata, ami valami hasonló általános szöveget írt, másik meg úgy tett, mintha minden ok lenne, de nem adott pénzt.


Szóval sokminden lehet, szerintem hívd fel a bankot. A hibaüzenet sokszor semmitmondó

2018. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig mindig ott vettem le penzt ahol eddig. Es en letudok menni minuszba, ugy van beallitva, mindig 1000eurokat vettem le eddig, es nem volt gond.
2018. jan. 12. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!