Mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés

Felvettem diákhitelt, az én nevemen a hitel, de a szüleimé lett a pénz. Tudom, hogy nagyon nagy hülyeség volt, de mit tehetek ilyenkor?

Hiába fizettem be havonta 6.000 ret a kamat is nőtt és a tőke is... Nem érzem korrektnek

Mit tehetnek ha egyszerűen nem fizetem tovább?

Ha nincs semmi jövedelmem és semmi tulajdonom?

Az egyetemet befejeztem, de azt sem tudtam teljesíteni, mert nincs nyelvvizsgám amire nincs pénzem felkészülni.

Szüleim abban a tudatban vannak, hogy már kitaníttattak és lesz jó munkám, hiába próbálom elmagyarázni az ellenkezőjét.

Itt már szinte csak az a kiút, hogy elmegyek külföldre.

De ha itt lesz munkám mondjuk 100 eFt vagy jobb esetben 120e akkor annak hogy és mennyi százalékát vonhatják le?

25 F



2018. jan. 5. 11:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nehez lehet beiirni azt amit akarsz.. "angol tanulas ingyenesen online".. Bumm, elso talalat maris a duolingo.


Nehez volt.

2018. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

nekem goangol

euroexam

de tényleg ott van 3. helyen

2018. jan. 6. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!