Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya kb. mennyi idő...

Bankkártya kb. mennyi idő alatt érkezik meg?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 20:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom, ez sok dolgotól függhet, csak azért kérdezem, hogy másnak mik a tapasztalatok? A napokban nyitnék számlát a Sberbanknál, várhatóan az igényelt kártya mikorra jönne meg? Utoljára kb 10 éve nyitottam számlát és nem emlékszem már hogy a kártyára mennyit kellett várni
2017. dec. 29. 20:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hét.
2017. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor szerintem az lesz hogy a másik számlát nem szüntetem meg addig, mert kártya nélkül mobilszámlát meg hasonlokat nem tudnék befizetni
2017. dec. 29. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlag 2 hét.
2017. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat hogy inkább 8-9 nap. Nem munkanap.

Olyan nagy eltérés bankonként nem lehet.


Megnyitottad már a számlát?

A hétfői ünnepnap +1 nappal ebben az esetben meghosszabbítja.

2017. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem nyitottam meg, majd másodikán megyek
2017. dec. 30. 10:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is Sberbank Fair számlát fogok nyitni a közeljövőben, amikor a mostanira már nem leszek jogosult.


Lehetne néhány kérdésem?


A Sberbank netbank milyen? Azt írták, hogy hamarosan nagy fejlesztést hajtanak végre. Egy fórumban valaki mondta hogy rá is férne.


Nem mondtak vagy nem tapasztaltál eddig semmi olyat ami nem tetszik?


A legfontosabbakat a hivatalos szövegek tartalmazzák, de van amit csak tapasztalatból lehet tudni.


Köszi!

2018. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Ma voltam megnyitni. A netbankot még nem tudom kipróbálni mert azt mondták, hogy 72 órán belül fogják aktiválni. Én is azt olvastam hogy eléggé fapados a netbank, de ez engem nem izgat, utalni szoktam rajta meg egyenleget nézni, és néha számlakivonatot nyomtatni, az nem érdekel hogy mennyire dizájnos a felület. Valóban meg fog újulni a netbank de nem tudták megmondani, hogy pontosan mikor. A bejelentkezéshez tokent adnak, nem sms-es rendszer van. Most, hogy melyik számít biztonságosabbnak azt nem tudom, szerintem mindkettő az.


A kondíciókat elmagyarázták a bankban is, és pontosan úgy van, mint ahogy le van írva. Ha aktiválják a netbankom akkor tudok bővebb véleményt mondani.


Arra figyelj, hogy Maestro kártyát (3200ft/év, első év ingyen) csak január 9-ig lehet igényelni, utána csak dombornyomott MasterCard lesz ami 6700 ft évente. De lehet hogy a Maestro helyett is lesz más, mondjuk nem nem dombornyomott MasterCard hasonló áron, mint a Maestro, ez majd kiderül. De ha mindenképp dombornyomott kéne, akkor ez lényegtelen.


Ami miatt a Sberbankot választottam, hogy nagyon alap feltételeket kell csak teljesíteni az ingyenes számlavezetéshez és az egyéb díjak is kedvezőek, valamint ha mégse teljesítem az ingyenes számlavezetés feltételeit akkor is csak minimális pénzbe kerül, más banknál sokkal több.


És ami a legfontosabb, hogy két ingyenes készpénzfelvétel van összegtől függetlenül, a kártya beállított limitjéig. Ez Maestro esetében maximum 400 ezer lehet, MasterCardal 800 ezer, MasterCard golddal pedig 1 millió. A legtöbb banknál csak összesen 150 ezer forintig ingyenes a pénzfelvétel. Ez volt a fő ok, hogy őket választottam, legutóbb amikor otp-nél vettem fel nagyobb összegű pénzt anyáztam is rendesen mikor megláttam a készpénzfelvétel díját.

2018. jan. 2. 17:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszi!


A normális netbank számomra alapvető elvárás, nem muszáj, hogy díjnyertes legyen, de ne is olyan mint ha 2000-t írnánk.


Amúgy is dombornyomott kártyát igényelnék, tehát hogy megszűnik a másik az nem gond. Ha elektronikust akarnék, akkor sem választanék Maestrot, mert nem teljeskörűen elfogadott. Te olyat igényeltél?


Ha még eszembe jut valami nem gond ha kérdezek? Bár a többit valószínű ki lehet olvasni a hivatalos szövegekből.

2018. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nyugodtan kérdezz. A netbank meg fog ujulni, sőt már most is elérhető az online.sberbank.hu oldalon az uj nem hivatalosan (hogy be lehet-e jelentkezni azt nem tudom, majd kiprobálom).


Én Maestrot igényeltem, mert jelenleg nekem elég lesz, ha meg majd mégis kéne dombornyomott akkor lecserélem rá.

2018. jan. 3. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!