Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan szerezzek ennyi pénzt?

Honnan szerezzek ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

80 ezer forintra lenne szükségem, de ennyi idő alatt hitel vagyis bank már nem ad. Január 10-én kapok fizetést, csak szilveszterkor,barátnőmmel, egy hajon lennénk, és ott kérném meg a kezét.

Mondjuk ez nem ide tartozik, csak sajnos karácsonyi, költekezés kicsit tulment, és nincs most 80 ezrem, és nem tudom kitől lehetne kérni.

van fedezetem is, csak nem tudom hogy magánszemély adna-e, vagy 1 nap alatt hitelt lehet e kérni Szerintem nem, sajnos. Ötletek? Mert nagyon fontos lenne ez.


2017. dec. 28. 19:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor holnap bemész zaciba és boom lesz lóvéd.
2017. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
loool. tárgyi fedezete van másfél millióig, de itt lejmol ismeretlenektől 60ezret :-D
2017. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Igen ha ez arany lenne. akkor bemennék. Nem olyan tárgyi dolog, . pl. arany vagy ilyesmi.
2017. dec. 28. 20:25
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy porítva van a fedezet XD
2017. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem hogy miért nem tudsz várni a kiadással fizetésig. A gyűrűnek februárban is örülni fog a barátnőd.

Ilyen rövid idő alatt nem kapsz kölcsönt, pláne neml itt a gyakorin. Esetleg Lakatos Nintendóéktól kaphatsz kölcsönt 50es kamatra.

2017. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Arról nem akarok beszélni, mert nem ebbe a témakörbe tartozik, most kölcsönről van szó, hitelről.
2017. dec. 28. 20:27
 17/33 anonim ***** válasza:
annyi kamattal én is adok neki, és nem vagyok Lakatos... de a garanciát a visszafizetésre sehogy se látom...fedezet nem érdekel...
2017. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
A fedezet egyébként műszaki termékek, amiket nemlehet csak úgy visszavinni, pl smart tv, mobiltelefon stb.
2017. dec. 28. 20:28
 19/33 anonim ***** válasza:
86%

A tárgyi fedezet gondolom egy autó.

Nem oldható meg egyetlen munkanap alatt, hogy bármi is tárgyi fedezet legyen.

Ahhoz, hogy fedezetként bevonhasd, kell egy ügyvédi vagy közjegyzi okirat.

Ha csak mondod, hogy odaadod, az édeskevés.

Ha meg nem tudsz fizetni jövő hónapban, akkor tényleg önkétn ide fogod adni a másfél milliós kocsidat? HAgyjuk már...

Ügyvéd se adna időpontot még 2 hét múlva sem, és annak is díja van.


És arról még nem is beszéltünk, hogy magánszemély üzletszerűen nem is kölcsönözhet egy idegennek.


Szerintem engedd el.

Nem viccelnek a többiek sem.

Ha ez a kis összeg ekkora gondot okoz, akkor miből lesz esküvő?

Meg karikagyűrű?

Tudod, mennyi egy pár karikagyűrű???


Amúgy meg mindjárt itt a Valentin-nap, ha már ezek az ünnepek ennyire bejátszanak nálad.

2017. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
78%
a garancia legyen a csajod. addig ő nálam marad, amíg vissza nem fizeted a lóvét. na?
2017. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!