Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan szerezzek ennyi pénzt?

Honnan szerezzek ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

80 ezer forintra lenne szükségem, de ennyi idő alatt hitel vagyis bank már nem ad. Január 10-én kapok fizetést, csak szilveszterkor,barátnőmmel, egy hajon lennénk, és ott kérném meg a kezét.

Mondjuk ez nem ide tartozik, csak sajnos karácsonyi, költekezés kicsit tulment, és nincs most 80 ezrem, és nem tudom kitől lehetne kérni.

van fedezetem is, csak nem tudom hogy magánszemély adna-e, vagy 1 nap alatt hitelt lehet e kérni Szerintem nem, sajnos. Ötletek? Mert nagyon fontos lenne ez.


2017. dec. 28. 19:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan hivatalos forrásból.

Mi egyszer épp ennyit vettünk fel Providenttől, de az is több napos átfutási idővel megy, és egyetlen munkanapod maradt.


Ha van sok aranyad, add be holnap zaciba.

Ha nincs, akkor marad egy ismerős, rokon, barát.

Nincs már lehetőséged.

2017. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
És magánszemély?
2017. dec. 28. 20:11
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
és ezt a karácsonyi költekezés előtt persze még nem tudtad... nekem van ennyi és mi a garancia, hogy egy tök ismeretlentől ezt viszont látom? ja semmi...
2017. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%

Tegyük fel, hogy van ilyen magánszemély.

De ez sem változtat a tényen, hogy te kölcsönből akarod megkérni a csajod kezét. Ez nem túl jó alap egy házassághoz... Én a helyedben átgondolnám és visszalépnék az ötlettől, mert hosszabb távon fenntarthatatlan a gáláns stílusod.

2017. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%

Hát ne kérd meg a kezét.

amúgy is putri ötlet szilveszterkor megkérni valakinek a kezét. én tök kiakadnék.

2017. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%
sógornőmnek a pasija most karácsonykor 24-en este kérte meg a kezét... gyerekük is van. szerintem tök gáz így időzíteni.
2017. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Az most mindegy, amugy már csak 60 ezerre lenne szükségem,
2017. dec. 28. 20:17
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Nehéz eset vagy... Csak a pillanatot akarod uralni, a kapcsolat jövője nem érdekel...
2017. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%
5 perc múlva meg már csak 40ezer?
2017. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

De érdekel, de ez egymásik téma, nem a baki ügyek, kamat hitelhez tartozik hanem a párkapcsolati témákhoz.

Most sürgősen kell 60 ezer és erre keresek ötleteket, akinek van az irja meg, esetleg ha valaki tudna adni kölcsönt , vagy tudna valahonnan szerezni azt is megköszönném, tárgyi fedezetem van. , egészen másfél millióig.

2017. dec. 28. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!