Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Netről hogyan kell rendelni?

Netről hogyan kell rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék netről rendelni ruhát meg angol nyelvű regényeket, anyukámnak mutattam is, miket néztem, de ő azt mondta, hogy nem akar netről rendelni, mert hogy ott utalni kell, és meg kell adni a bankszámlaszámot, amit ő nem akar. Én nem tudom, hogyan lehet netről rendelni, de tényleg így van? Nem lehet akkor kifizetni, mikor kihozzák? Vagy ha tényleg utalni kell, hogyan győzzem anyukámat, hogy megrendelje nekem, amit szeretnék?

Köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 16. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kulfoldrol nem tudsz atvetelkor fizetni. Anyukadat pl. megismertetheted a paypal-al. Ha ennyire fel, oda atutal x forintot es azt koltod, ha valahogy (nem valoszinu) feltorik, akkor csak az a penz van veszelyben.
2017. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan akarsz rendelni? Csomó helyen kártyával kell fizetni vagy paypallal, semmi bajotok nem lesz belőle.
2017. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző



A paypall-hoz is meg kell adni a bankszámla számot ahhoz hogy pénzt tegyél rá.

2017. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, elég a bankkártyát összekapcsolni vele. Sőt, akár ismerős is tud rá pénzt átküldeni, minimális tranzakciós díjért cserébe.
2017. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki a bankszámlaszámot nem meri kiadni, amivel visszaélni nem is lehet, akkor a bankkártya adatokat főleg nem fogja megadni.

Paypalben sem fog bízni.



Külföldi rendelésnél muszáj előre fizetni, ami általában bankkártyával, ritkább esetben Paypal-lel történhet.


Hány éves vagy? Saját bankszámlád gondolom nincs.

És anyukád nem is fogja támogatni, hogy legyen, úgy sejtem.

2017. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!