Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bugyit rendelni netről?

Bugyit rendelni netről?

Figyelt kérdés

Elég szakadt bugyijaim vannak, régebben vettem a New Yorker-ben egy szépet, elég drága volt és nem bírta valami sokáig.

Szép bugyikat szeretnék venni, különbözőeket és gondoltam, hogy netről talán olcsóbb lenne. Francia, szexi bugyikra gondoltam, ilyeneket melyik megbízható oldalról lehet rendelni? Ti honnét szoktatok?


2016. nov. 1. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Személy szerint a legtöbb bugyim a kínaiból van, pedig utálok a kínaiból vásárolni, mert nagyon sz*r a minőség. De a bugyijaik jók.

A J.Press-be egy bugyit nyáron 1600 Ft-ért vettem meg, a kínaiba pedig 300 Ft-ért. És kb. ugyanaz, csak az egyik márkás az egyik nem.

Én netről nem szoktam egyáltalán bugyit rendelni, de néztem oldalakat neked ahol elég elfogadható áron lehet vásárolni és nem tűnnek gagyinak. [link]

2016. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. nov. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!