Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Postán felveszik a 300 grammos...

Postán felveszik a 300 grammos levelet is ajánlott nélkül?

Figyelt kérdés

Fontos, mert mert csak a sima levél ârát kértem el.

Egy bubis közepes szabvány boríték.


2017. dec. 13. 13:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ezt benéztem gyerekek, nagy.

Direkt mondta a nő, hogy nem kell ajánlottan, úgy olcsóbb.

Most visszautaljam neki, vagy mit csináljak?

Akkpra lehúzás lett ez a posta, 1 éve ajánlott levélként küldtem egy farmert, mert nem tetszett. Hótziher, hogy 590 Ft-ba került.

Én marha meg most levettem 300 Ft-ot postaköltségnek, így is féláron adom a 99 %-ig tele alapozómat, mert nem jó a színe.

Segítsetek légyszi!

2017. dec. 13. 14:20
 12/14 anonim ***** válasza:

Már írtam Neked, hogy próbáld meg megbeszélni a vevővel, hogy legyen csomagautomata -Vatera Foxpost vagy MPL csomagautomatát javaslok, itt tudod megnézni és megkérdezni a vevőt, hogy melyik automata jó neki (kb. 600 ft a postaköltség)?


[link]

2017. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Azon gondolkoztam, hogyha nem rakok bele pluszba légfóliát, hanem szimplán az alapozót a buborékos fóliába, akkor még el tudnám küldeni levélként, mert úgybnincs 2,5 centi vastag. Súlya nincs de vastagsága van a 3 réteg légfóliánal körülötte.

Megnéztem Karcagon nincsen semmilyen csomagautomata.

2017. dec. 13. 17:33
 14/14 anonim ***** válasza:
2,4 cm - nél nem lehet több. Látod, Te is a rosszat jegyezted meg :-( - pedig leírtam, hogy 2,4 cm a jó és még be is linkeltem a Posta honlapját a levél méretekkel.
2017. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!