Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi az ATM- nél egyszerre...

Mennyi az ATM- nél egyszerre felvehető pénzösszeg nagysága?

Figyelt kérdés
Pl: Egyszerre 1 milliót fel lehet venni?
2010. jún. 2. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok...

Azt szeretném kérdezni h nekem abszolut alap kártyám van mivel sokaig munkanélüli voltam (emiatt nem is kaphattam,nyithattam komolyabb kártyát számlát)SZOVAL ettöl függetlenül egy ilyen basic meastro-val ki tudok venni egyszeri tranzakcióval 10 db 20ezrest?

2012. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Toco25 válasza:

Hello!


A kártya limit beállítása, fontos, de ezen kívül még ezek a szabályok:


1. Az ATM készpénzfelvétel mértéke.A Bank által üzemeltetett ATM-ből egy Tranzakcióval felvehető készpénz maximális mennyisége, az ATM típusától függően: 40 db bankjegy. A legkisebb címletű bankjegy: 1000 Ft, illetve 10 EUR.


[link]


Egy régebbi cikk, de hasznos:


Az OTP Bank még 2011. október 30-tól jelentősen (a korábbi 800.000 Ft-ról 100.000 Ft-ra) lecsökkentette a saját ATM hálózatában idegen bankkártyával felvehető összeget.


[link]

2013. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hoppá eztbiztos brüsszelbő sugtákaz OTP-nek

Milyenrdekes Angliában is kb 250Ł az eggyösszegben kivehető napi limit:-)

szóval a Recept a következő (ha ATM ből kb 1mmillóra van szükséged 1 nap alatt.

1. Nyiss kb 13 bankszámlát természetesen mindegyiket különöző bankoknál (ahhoz kapsz kb13 db bankkártyát)

kelj útra a13db bankkártyával zsebedben és midegyik bank ATM-jéből vegyél ki 80 ezret Annyi a napilimit.

ha szerencséd van éjfélre végzel.Más ötletem nincs...

2013. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Toco25 válasza:
Az előbbi hozzászólásomnál lévő dolgokat figyelembe véve tehát, egy általános helyzetben a legnagyobb címletű bankjegy (jelenleg most ez 20000 Ft) szorozva 40-el lehet felvenni, tehát maximum 800000 Ft-ot. (ui.: mindenféle bankkártyával)
2013. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A jelenlegi ATM-ek már 50 bankjegyet (max. 1 MFt) képesek kiadni (ennyi fér ki fizikailag a nyíláson). A K&H és az Unicredit vállalkozói számláinál ez ki is használható. Lakosságinál vannak korlátozások a számlavezető részéről, ennek utána kell kérdezni.
2013. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mikor indul újra napi limit?

00:00 után, vagy a felvételtől számított 24 óra eltelte után?

2015. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!