Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi az ATM- nél egyszerre...

Mennyi az ATM- nél egyszerre felvehető pénzösszeg nagysága?

Figyelt kérdés
Pl: Egyszerre 1 milliót fel lehet venni?
2010. jún. 2. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

A kártyád limitjétől függ. És persze, hogy van-e az ATM-ben elég pénz. A bankoknál lévőben szokott lenni.

Magyarországi kártyánál a max.limit 10 millió forint (nem hiszem,hogy ilyen kártyád van.)

2010. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én ezt most úgy értem, hogy pl van a számlámon 5 millió forint, és ha akarom akkor ATM- nél felvetem egyszerre mindet?

Vagy csak pl 100000 ft-ot??

2010. jún. 2. 12:09
 3/16 anonim ***** válasza:
A kártyádtól függ. Akártyaszerződéseden rajta van a napi limit, tehát, hogy naponta mennyit vehetsz fel. Ezt felemelheted 5 millióra is, ha akarod. (és ha engedi a bankod)
2010. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha a kártyád limite 5millió akkor felveheted. Kivéve ha nincs ennyi pénz, de akkor úgyis kiírja, hogy a tranzakció sikertelen.
2010. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszokat!!
2010. jún. 2. 12:15
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Az otp-nél a napi limit 100 ezer kp.,a kártyával történő vásárlás 1 milla.

És nem "állítható" !

Ez normál kártyára vonatkozik !!!

Lehet,van más kártya is,de én nem ismerem.

2010. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vehetsz fel egyszerre ekkora összeget ATM-ből. Van az automatának is megszabva limit. Pl. Erste automata max 200 ezret ad ki egyszerre.

A kártyánál beállított limit elsősorban a mérvadó.

Az automata nem tud köteg pénzeket kiadni egyszerre neked!

Általában a 300-500 ezer működik egy alkalommal. Ha a banknál napi limited van megadva, akkor napi ennyit tudsz felvenni, van ahol alkalmankénti limit van.

2010. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Írtad: "az OTP -nél az ATM kártyalimit 100 eFt, a vásárlás 1 mFt. És nem állítható!" Szerintem állítható mindkettő! Én eleve nem engedek napi 50 eFt -nál nagyobb összeget felvenni, így ha hozzájutnának a kártyámhoz, és kiivernék belőlem a PIN kódot, nem tudnának kirabolni! A vásárlás limitje is állítható! Ha ez vásárláskor kevésnek bizonyulna, akkor akár mobilon keresztül is feloldhatod ideiglenesen!


Caty

2010. jún. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

T. 06.30 ! Lehet állítani,lefele! Mivel érdekelt a dolog,és úgy is mentem be,rákérdeztem.

Azért írtam mert pont hétfőn küldték a nejem kártyáját,és ez volt ráírva a kísérőpapírra,amire ragasztva van.

Otp-s azt mondta,ez a kártya "ennyit tud" max-ba amit írtam.Vannak pl.dombor.-meg arany.-kártyák,azok többet,de más is a kártyadíjuk.a mienk síma lakossági. üdv. Char...

2010. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5 millát több részben ki lehet venni egy nap, ha a napi limited megengedi valamint a bankod. Mivel optimális esetben 250 db 20ezres nem fér ki az automatából.
2010. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!