Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet tennie, ha kártyás...

Mit lehet tennie, ha kártyás fizetésnél több pénzt vettek le a számlámról, mint amennyit valójában fizettem?

Figyelt kérdés
A Hervisben fizettem 3999 forintot, amit kártyával fizettem ki. Ám az utána kapott SMS-ben azt írták, hogy levették az összeget, viszont az egyenlegem szerint nem 3999 forintot vettek le, hanem több, mint 10000-t. Ilyen esetben mit lehet tenni?

2017. nov. 19. 12:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"De persze én vagyok a hülye, amiért ezen az oldalon felteszek egy kérdést, amikor arra találták ki. "


Ez eddig rendben is van, de mit gondoltál milyen választ fogsz kapni? Hogy jaj de ügyes vagy? Ha kicsit gondolkozol, nyilván nem itt van a hivatalos válaszadóhely, nekem ilyen esetben ez az oldal lenne a legutolsó, hogy feltegyem a kérdést, tök evidens, hogy a bankhoz fordulok, vagy az eladóhelyhez, hogy most mi van... ennél már csak a jobb, amikor felteszik itt a kérdést azt várják a választ a számlakivonatukra...

2017. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, kérdező, nem válaszoltál a feltett kérdésemre: nem vásároltál máshol is, nem azért lett kevesebb?

Nem gáz, ha elfelejtetted - velem is fordult már elő, hogy megfeledkeztem egy kiadásról, aztán csak néztem, hogy miért ilyen kevés a pénz a számlámon :-)

2017. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!