Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Internet bankolásért mennyit...

Internet bankolásért mennyit kell fizetni havonta?

Figyelt kérdés
1 éve nyitottam számlát,csak sajnos elég kevés időm van a pénzügyeimet, valamint egyéb dolgokat intézni, így arra jutottam,hogy interneten szeretném ellenőrizni, valamint intézni a dolgaimat.Ha internet bankolást vàlasztom azért kell fizetni havonta, vagy teljesen ingyenes?

2017. okt. 25. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a bankodnál, ugyanis konstrukciója válogatja.
2017. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyik bank, melyik számlacsomag? Minden költséget ez határoz meg.


De nem hiszem, hogy ma van olyan bank amelyik bármelyik számlacsomagja esetén is felszámítana díjat a netbankért.

2017. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában a számlavezetési díjon felül nem szoktak külön pénzt kérni a netbank hozzáférésért. Az utalásért viszont már igen, sok csomagban, de vannak ingyenes utalásos csomagok is, de a tranzakciós illeték így is minden utalás után felszámolódik, sajnos.
2017. okt. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sőt, mivel netbankon olcsóbb utalni, összességében kevesebb számlaköltséged lesz, mint ha papír alapon intéznéd ezeket.


Tehát még spórolhatsz is.


De azt jó lenne tudni, hogy melyik bank és milyen számlacsomag.

2017. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőnek lenne a legjobb azt tudni (sztem nem tudja)
2017. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!