Hol váltsak pénzt?

Figyelt kérdés
November közepén megyek 3 hétre Japánba, Kínába és Koreába. Na most Yüant és Wont egyáltalán nem váltanak itthon, ha esetleg mégis akkor horror áron. Yent igen, viszont nem tudom, hogy Kínában meg Koreában azzal mit tudok kezdeni? Esetleg vegyem ki ott helyben a kártyáról?

2017. okt. 24. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Bankkártyával nem lehet fizetni?
2017. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Odakint forintról szintén horror áron fognak váltani, szóval válts most itt euróra olyan helyen ahol kb 2-3 ft az árrés, és ott át tudod váltani azt. Vagy bankkártya. Az a legolcsóbb egyébként. Japánban már egész sok helyen elfogadják. ;-)
2017. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen forintról ott nyilván horror áron váltanak, ha egyáltalán váltják, viszont azért gondoltam yenre, mert azt itt is szinte közép árfolyamon váltják ugyanúgy mint az eurót. Bankkártyát Japánban nem nagyon fogadnak el, ha jól tudom.
2017. okt. 24. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!