Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Félre utaltak az én számlámra!...

Félre utaltak az én számlámra! Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Ma jött egy SMS, hogy az én számlámra valaki utalt pénzt egy másik településnek az önkormányzata. Több, mint valószínű, hogy valami félre lett gépelve. Ilyenkor nekem mi a teendőm? A bankomnak már írtam e-mailt, hogy nézzenek utána. Én visszautalni nem fogok másnak a bambasága miatt. Én azért nem fogok egy forintot sem fizetni.
2017. okt. 3. 18:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9


Egy számjegy elírásával nem lehet félre utalni. A bankszámlaszám utolsó számjegye egy ellenőrző szám, amit a többi számjegy alapján számolnak ki.

2017. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha bankban utalsz és hülye figyelmetlen az ügyintéző akkor megtörténhet, nálunk is volt ilyen sajnos. Hónapokig jártunk be a bankba mire visszakaptuk a pénzt!
2017. okt. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!