Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van lehetőség az OTP-nél...

Van lehetőség az OTP-nél angol nyelvű bankszámlakivonatot kérni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találtam rá semmilyen opciót és jelenleg felhívni sem tudok őket. A hivatalos fordítás harmadik fél által pedig oldalanként 11000 Ft lenne amit inkább mellőzné, mert egy több oldalas dokumentumról van szó.
2017. okt. 1. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen nagy banknál, amelynek sok külföldi ügyfele is van, el tudom képzelni.

Az ÁSZF-ben vagy az üzletszabályzatban lehet benne.


A telebank szerint 0-24 órás, most is meg lehet kérdezni, de legkésőbb holnap reggel.


Viszont!

Ahova be kell nyújtanod vajon elfogadnak egy pecsét és aláírás nélküli kivonatot, még ha angol nyelvű is?

Tudom, hogy zárt rendszerben készül amely garantálja a hitelességét, de az nem azt jelenti, hogy mindenhol el is fogadják, főleg külföldön.


Hova kell benyújtanod? Úgy értem külföldön milyen jellegű ügyintézéshez?


Lehet, hogy a hivatalos fordítást nem úszod meg.

2017. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, azóta fel is hívtam őket és a netbank chaten is megkérdeztem. Be kell menni egy bankfiókba és személyesen igényelni. Nem teljesen értem, hogy online miért nincs erre lehetőség, de még ígyis olcsóbban megúszom (790Ft) mintha nekem kéne lefordíttatnom.


Amazon eladói azonosításhoz kell, elfogadják ezt is. Igazából ez csak egy ilyan megerősítés nekik, hogy valós-e a számszalám és tényleg hozzám tartozik. A rendes megerősítéshez már kértek útlevelet, stb.

2017. okt. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!