Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior kártyával van...

OTP junior kártyával van mobilfizetési lehetőség?

Figyelt kérdés

Elég sok embert láttam telefonnal fizetni, utána is néztem hogy mi ez. Most olvastam utána és azt írták hogy OTP mobilfizetési lehetőségek MasterCard vagy Maistro kártyával lehetségesek. Ellenben nem írták hogy csak azzal. OTP junior kártyával lehetséges?


Még mielőtt valaki azt hinné hogy valami 15-16-17 éves gyerek vagyok és szüleim pénzét költeném, nem. Egyetemista vagyok, dolgozok és azért van OTP junior kártyám mert ennek a legkedvezőbbek a feltételei ( pl: nincs számlavezetési díj se ) és 24 éves korig lehet használni.


2017. szept. 19. 00:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a bankkártyád, akkor rájössz, hogy MasterCardod van, a Junior csak a bankszámla konstrukciót azonosítja a kártya nevében is. Így azzal is használható a telefonos fizetés, ha regisztrálod magad és a kártyát a Simple alkalmazásban, és van NFC-képes telefonod.


Egyébként nem tudom, mi baj lenne, ha egy 15 éves kérdezné ugyanezt.

2017. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!