Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges bankkártyán efféle,...

Lehetséges bankkártyán efféle, ehhez hasonló "tiltást" csinálni/kérni?

Figyelt kérdés

A mostani kártyámon szeretnék egyfajta "fagyasztást" csinálni, azaz ne lehessen rá átutalni, s ha lehet, sem készpénzt levenni (automatából), viszont ha majd egyszer akarom, akkor a rajta lévő pénzt át tudjam utalni ez bizonyos számra.


Lehet ilyen ideiglenes "fagyasztást" csinálni bankkártyákon?



2017. júl. 31. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Omfg, a pénzed a BANKSZÁMLÁN van a kártyádnak ahhoz semmi köze... Komolyan hogy lehet ilyet leírni még 2017-ben?!
2017. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nyilván Te is már mindent tudtál az E-pénzügy rejtelmeiről ELSŐ FÉLÉVES egyetemistaként, ugyebár?!
2017. júl. 31. 21:24
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk egyetemistaként bizony illene tudni a különbséget egy bankszámla és egy bankkártya között.

Egyébként meg miért olyan nagy baj, ha pénzt utalnak a számládra? Mindenesetre nyitsz egy bankszámlát és nem csináltatsz hozzá kártyát.

2017. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

A számla es kartya közötti különbséget konkretan mar általános iskolásként is illene tudni.

De legalabb latszik, hogy zuhan a felsőoktatás színvonala...

2017. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És arról bizonyára a rút fiatalság tehet, nem pedig az ősz, korosodó bácsikák, akik összeollózták a módszereket s a tananyagot. ;)
2017. júl. 31. 22:11
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg a szüleid is elmondhatták volna... Nem kell mindent az oktatásra kenni, otthon is nevelhetnék a gyermeket.
2017. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"A számla es kartya közötti különbséget konkretan mar általános iskolásként is illene tudni."


Ööö.... tesztkérdés!! :D


Számolja ki!

Józsi előző év nyarán felvételizett. Ez évben kezdte egyetemi pályafutását.

Hány évvel ezelőtt, s a század hányadik évében kezdte, ill. fejezte be Józsi az általános iskolát.

2017. júl. 31. 22:17
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

30 eves vagyok tehat nalad nyilvan öregebb es általános iskolás koromban volt mar junior bankszamlam, középiskolában bankkartyam is hozzá. Tehat ne csinálj ugy, mintha az őskorban jartal volna iskolába amikor semmi sem volt.

Az meg az igazi vesztesek ismérve akik a sajat tudatlansaguk a rendszerre es a világra fogják. Vállald a felelősséget, egyetemista korodra épp ideje lenne!

2017. aug. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 xswerdy ***** válasza:
100%

a kártya kp felvételi limitjét be tudod állítani 0 Ft-ra. Attól tudod a kártyát fizetésre használni, annak külön limitje van. Ha azt sem akarsz, akkor valóban a kártya nélküli számla a megoldás.


A limiteket általában magad tudod a netbankban kezelni, így valóban akár ideiglenesen is be tudod így állítani.


De olyat nem lehet, hogy egy számlán letiltani a bejövő utalások fogadását. (és nem tudom, erre mi szükség lehet).

2017. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Végre 9# aki kibírta ,hogy ne kössön már bele a kérdezőbe! a kártya meg a számla meg az iskola meg minden miatt .Érti mindenki a kérdést ,de így valahogy könnyebb a lelkének... Tudom ,én meg kisbetűvel kezdtem a mondatot.
2017. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!